يکشنبه, 30 دی 1397
پیام تسلیت رئیس دانشگاه زابل در پی درگذشت دكتر عباسعلی نورا نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی
 ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر موسی بهلولی رئیس دانشگاه زابل در پیامی درگذشت دکتر عباسعلی نورا استاد دانشگاه سیستان وبلوچستان و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.


متن این پیام به شرح ذیل است:


بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون 

دنیا را کاروانگهی می بینم که یاران برفتند و ما بررهیم ، ما نیز عن قریب به شهری غریب سفر خواهیم کرد. " سعدی

مشیت و اراده خداوندی بر آن شد که نام آور عرصه مجاهدت و سازندگی، زنده یاد دکتر عباسعلی نورا، معلم اخلاق، استاد دانشگاه و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی سفر آخرت خویش را آغاز و در جوار رحمت الهی، آرام گیرد .

تربیت نسلی از اندیشمندان و متخصصان در دانشگاه ها و خدمات ارزنده این رادمرد سیستانی در توسعه علمی و اقتصادی منطقه وکشور برای همیشه در خاطره ها و سطور تاریخ این خطه از ایران اسلامی به یادگار خواهد ماند

آزادی روح انسان های مومن و خدوم از قید و بند دنیا و پیوند با ابدیت، موهبت و گشایشی بزرگ برای ایشان، اما فقدانی سخت و ناگوار برای خاکیان در بند دنیا است. بر ماست که با یاد خدا آرامش دل بجوئیم و صبر و شکیبایی بر مصائب دنیوی را از معبود خویش طلب نماییم .

اینجانب فقدان دانشمند فرزانه، زنده یاد دکتر عباسعلی نورا، را به مردم شریف سیستان و بلوچستان به ویژه خانواده معزز ایشان صمیمانه تسلیت عرض نموده، از درگاه خدای سبحان رحمت، غفران و علوّ درجات برای آن عزیز سفر کرده و صبر و بردباری برای بازماندگان محترم مسئلت دارم

دکتر موسی بهلولی

رئیس دانشگاه زابل
نمایش تعداد بازدیدها : 1284

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0