يکشنبه, 30 دی 1397
پیام تبریك رئیس دانشگاه زابل به مناسبت فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال جدید تحصیلی
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


دکتر موسی بهلولی رئیس دانشگاه زابل طی پیامی فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال نو تحصیلی را به‌تمامی رهپویان علم و دانش تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی متن این پیام بدین شرح است:

 

                                                      «به نام خداوند جان و خرد»

 

 به دانش فزای و به یزدان گرای        که او باد جان ترا رهنمای

به نام بانی مهر و یگانه آفریدگار قلم که انسان را به زیور خرد و اندیشه آراست و او را پاسبانِ این امانت گران‌قدر الهی قرار داد تا به سرانگشتانِ تکاپو، صحیفه‌های نورانی معرفت را واکاود و الفبای دانایی را بر لوح دل‌وجان نقش زند.

مهرِماه سرآغازی است بر موسمِ روئیدنِ اندیشه و اندوختن تجربه، تا گنجینه‌های ارزشمندِ فردای ایران‌زمین را به رویشی تازه فراخواند، به سیرِ اندیشه‌هایشان جهت بخشد و آنان را سرشار از انگیزه‌های نو، به بنیان گذاران آینده روشن میهن بدل نماید.

این‌جانب ضمن شادباش فرارسیدن بهار شکوفایی علم و دانش افزایی به‌تمامی دانش پروران و دانش‌پژوهان میهن اسلامی، شادماني خود را از حضور دوباره شما دانشگاهیان و دانشجویان عزیز به‌ویژه پذیرفته‌شدگان جديدِ دانشگاه زابل ابراز می‌نمایم. امید است در این سال جدید تحصیلی، دانشگاه زابل و دیگر دانشگاه‌های کشور با کوششی بیش از گذشته، آینه تمام نمایی از پویایی و رشد تکاپوهای علمی، آموزشی و پژوهشی را فرادید جامعه نهند و در جهت رفع مشکلات و تقویت زیرساخت‌های کشور گام بردارند.

در پایان از درگاه یگانه‌ی سبحان برای یکایک دانشگاهیان، بهروزی، نیک‌فرجامی و پیروزی در دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقي را مسئلت دارم.


دکتر موسی بهلولی

رئیس دانشگاه

1397/7/1

نمایش تعداد بازدیدها : 121

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0